top of page

Recenze

"100% spokojenost"

Chodíme s oběma pejsky několik let a jsme 100% spokojení.

 

Zejména paní doktorka Lutovská je úžasná, zachránila našemu pejskovi život, jinam bychom nešli:)

Lucie Horáková

"bez problémů"

Velké díky celému týmu pana doktora. Dostala jsem na kliniku a přímo pana doktora doporučení a v každém ohledu jsem maximálně spokojená. Velmi milé jednání jak s lidmi, tak úžasný přístup k pejskovi. Pejsek je po operaci perineální kýly a byla provedena doporučená kastrace. Vše bez problémů, pejsek je den a půl po operaci a už je zase veseký a čilý. Opravdu děkuji a velice ráda doporučuji všem, kteří chtějí pro své mazlíčky tu nejlepší péči.

Rád bych napsal pozitivní recenzi na Vaši veterinární ordinaci v Novém Lískovci.

 

Zařízení je v skvěle vybaveno a máte opravdu skvělý personál, kteří nám se vším rádi poradí, jak v ordinaci, tak i po telefonu.

"se vším poradí"

Barabáš

Lucie Čechová

"odborníci"

Chodím sem s pejsky a kočičkami už dlouhá léta a jsem velmi spokojená. Lékaři jsou odborníci na slovo vzatí a netahají z člověka peníze za každou cenu.

"spičková péče"

Za špičkovou veterinární péči o mnoho mých zvířat velmi děkuji celému týmu této veterinární ordinace.

Skvělý veterináři s lidským přístupem. My už měnit nebudeme. Doporučuji.

"lidský přístup"

Pavla Mikušová

Kristýna Sedláčková

Iveta Dlugošová

"Děkujeme za tu nejlepší péči"

Ráda bych poděkovala MVDr Michalu Hladíkovi a MVDr Slavomíru Hladíkovi za tu nejlepší péči, jakou jsme mohli pro našeho Ridgebacka mít. S naším pejskem je to kvůli jeho zdravotnímu stavu jedna velká komplikace, vše se zdálo velmi složité a báli jsme se, že o našeho psího kamaráda přijdeme, ale díky špičkové péči se přišlo na příčinu a nakonec se všechno zvládlo. Pan doktor nám téměř každý den volal a informoval se o zdravotním stavu a my jsme mohli také kdykoliv zavolat. Oceňuji zejména empatii, velmi laskavé chování a trpělivost při vysvětlování dalších postupů hysterické paničce :) Také má člověk jistotu, že zvíře dostane tu nejlepší odbornou péči. Určitě se sem budeme s důvěrou rádi vracet.

Petra Šeligová

"se zdravým selským rozumem"

V Novém Lískovci bydlím už mnoho let. Naše fenka německého boxera je v péči Veterinární ordinace Nový Lískovec přibližně od prosince roku 2014. Před tím jsem navštěvoval jinou veterinární kliniku, ale po úrazu pro mě nebylo možné se do této veterinární kliniky dopravovat, a

tak jsem začal s naší fenkou navštěvovat Veterinární ordinaci v Novém Lískovci. Když naše fenka začala být v péči Veterinární ordinace v Novém Lískovci, tak si se sebou nesla mnohé obtíže, které se dlouhodobě nedařilo řešit. Jednalo se o kožní potíže, opakované poranění oka, opakované záněty uší a močového měchýře, potíže s pravým ramenem a nějaké přidružené drobnosti.

 

Opakované kožní potíže, které často vedly ke zvýšenému škrabání a následným zánětům kůže se podařilo stabilizovat pomocí léku, který se nově objevil na trhu. Pomocí léku Apoquel se podařilo z velké části potlačit svědění. Později s pomocí léku Cytopoint svědění a následné škrabání prakticky vymizelo. Oba dva léky řeší otázku svědění od kořenu problému. Oba dva léky nám byly nabídnuty krátce potom, co se objevily v České republice. Léky paní doktorka Lutovská nabídla jako jednu z možností. Neměl jsem pocit, že bych byl někdy do nějakého řešení tlačen. Řešení mi byla nabídnuta se jejich výhodami, nevýhodami i riziky a na základě toho jsem se rozhodoval. Toho přístupu, který na základě mé zkušenosti není samozřejmostí, si vážím. Podobná situace byla s opakovanými poraněními oka u naší fenky. Na předcházející klinice se vždy

řešil následek. Ve Veterinární ordinaci Nový Lískovec se paní doktorka Lutovská snažila objevit důvod, proč se poranění oka opakují. Podařilo se objevit důvod. Důvodem byla suchost očí. Navrhnuté, jednoduché řešení funguje do současné doby. Stačí každý den ráno oči vykapat a od té doby se už poranění oka už neopakovalo. Myslím, že to pěkně ilustruje to, že ve

 

Veterinární ordinaci Nový Lískovec se snaží najít kořen potíží a tento kořen odstranit. Myslím, že je to velmi užitečný přístup, který nezůstává jen u řešení příznaků a který přináší skutečnou a v čase pravděpodobněji udržitelnou změnu. Opakovaný zánětům uší se daří z velké části předcházet prevencí ve formě pravidelných výplachů uší. Potíže s pravým ramenem jsme mohli konzultovat s odborníkem, který do Veterinární ordinace Nový Lískovec docházel. Podobně při vyšetření srdce, které prováděl externí odborník, který také do ordinace dochází. Je cenné, že Veterinární ordinace Nový Lískovec má navázanou spolupráci s dalšími podobně uvažujícími specialisty.

Když bylo nevyhnutelné podstoupit operaci kvůli riziku zánětu dělohy, měl jsem důvěru, že je naše fenka v dobrých rukou. Později se také podařilo najít kořen opakujících se zánětů močového měchýře a po přeléčení se tento problém zatím neopakoval. Také si vážím doporučení, jak postupovat ohledně pohybu, stravy, postroje místo obojku a fyzioterapie obecně. Kromě toho také menší ošetření drobných úrazů, kdy do ordinace jdu s klidem, že naší fence pomůžou. Naše fenka stárne. Myslím ale, že od prosince 2014 se podařilo vyřešit s stabilizovat většinu obtíží, které ji před tím trápily po větší část jejího života. Největší podíl na tom má paní doktorka Lutovská.

Přemýšlím, jak zkušenost s Veterinární ordinací Nový Lískovec shrnout. V ordinaci se setkává s lékaři, kteří jsou odborníky a hledají příčiny potíží. Neřeší jen příznaky. Snaží se objevit skutečnou příčinu/příčiny a nabídnout řešení, jak tyto příčiny potíží odstranit. Řešení jsou někdy překvapivě jednoduchá. Řekl bych, že je to tím, že lékaři k řešení obtíží přistupují se zdravým selským rozumem, a zároveň na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Cítím touhu pomáhat, jak nejlépe to jde.

Napadá mě, že lékaři z Veterinární ordinace Nový Lískovec nejsou „jen“ odborníky na svém místě, ale jsou také velmi lidští a plní pochopení. Myslím, že jsou součástí komunity našeho Nového Lískovce a že právě jejich lidskost, pochopení a citlivý přístup jsou tím, čím se odlišují. Důvěřuji jim na základě opakovaných dobrých zkušeností. Mám pocit, že Veterinární ordinace Nový Lískovec je veterinární ordinace s rodinným přístupem v dobrém smyslu slova. Přál bych si, aby Veterinární ordinace Nový Lískovec mohla pokračovat dále a rozvíjet se v naší čtvrti a i nadále přinášely změny k lepšímu svým jedinečným způsobem.

Jan Horváth

bottom of page