top of page

Poznejte nás

hladik1_.png

MVDr. Slavomír Hladík

Veterinární univerzitu v Brně absoloval v roce 1986, po praxi jako terenní veterinární lékař se více začal věnovat problematice malých zvířat v roce 1990, o dva roky později, tedy v r. 1992 otevřel jednu z prvních soukromých veterinárních ordinací pro malá zvířata v Brně na ulici Trnité, později na ul. Ferrerova a Oblá. V současné době provozuje dvě veterinární ordinace a to Oblá - Nový Lískovec a Zvěřinova - Černovice. Věnuje se zejména měkotkáňové chirurgii. Každoročně se účastní světových kongresů.

MVDr. Michal Hladík

V roce 2017 ukončil studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno. Pravidelně navštěvuje mezinárodní semináře a workshopy nejčastěji zaměřené na ortopedii a měkotkáňovou chirurgii. Na našem pracovišti se věnuje zejména chirurgii a interní medicíně.

received_499777663942012_edited_edited.j
lutovska.png

MVDr. Kristýna Lutovská

Veterinární univerzitu absolovala v roce 2009, již v průběhu studia navštěvovala veterinární ordinaci na Oblé a po ukončení studia jí bylo nabídnuto místo na tomto pracovišti. Věnuje se převážně interní medicíně malých zvířat a zobrazovacím technikám zejména ultrasonografii abdomenu a srdce. Jako pravidelnou účastnicí postgraduálních seminářů a kurzů se vzdělává ve stále se rozvíjejícím oboru. V poslední době se intenzivně věnuje kardiologii.

MVDr. Kateřina Bohatá

Nejnovější posila našeho týmu. V roce 2019 ukončila studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno a poté nastoupila do ordinace na Oblé, kam docházela na praxi už během studia. Zaměřuje se na medicínu exotických zvířat, především drobných savců, veterinární stomatologii a interní medicínu.

Je pravidelnou účastnicí seminářu a mezinárodních kurzů.

bohata.png
pazdernikova.png

MVDr. Andrea Pazderníková

Veterinární praxi se aktivně věnuji od své promoce na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno v r. 2018. Již v začátcích studia jsem se aktivně zapojila do veterinárních činností zahrnující praxe od zvířat hospodářských až po exotické. Zkušenosti jsem nabírala v ordinacích, útulcích, zoologické zahradě a v chovech soukromých i vysokoprodukčních. Nyní se soustředím na prohlubování znalostí převážně v oblastech interní medicíny psů a koček, dermatologie a chirurgie měkkých tkání. V užším rodinném kruhu se mé veterinární pozornosti těší králíček Richard, kakadu Charlie, fenka Roxy, pejsci Max a Filip, kočičky Čičik a Verunka, stádo oveček, hejna drůbeže a páreček osmáků. Těším se na Vaše domácí mazlíčky v ordinacích pana dr. Hladíka.

Ing. Alice Krátká

Fyzioterapeut malých zvířat. Na našem pracovišti se věnuje zejména populární Dornově metodě, klasické fyzioterapii, magnetoterapii a měkkým technikám. Jako pravidelná účastnice odborných kurzů poskytuje díky nejnovějším poznatkům odbornou péči nejen ve zkvalitnění života a pohybu ale i urychlení pooperační péče Vašich mazlíčků

kratka.png
bottom of page